OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Content types
id: Jenis konten

en: view
id: tampilan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Summary
id: Ringkasan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: access denied
id: akses ditolak

en: Anonymous
id: Anonim

en: Server settings
id: Pengaturan server

en: 1 new | @count new
id[0]: 1 baru
id[1]: @count baru

en: Undo
id: Batalkan

en: Group settings
id: Pengaturan grup

en: Emails
id: Surel

en: Debugging
id: Pencarian bug

en: Digest
id: Intisari

en: User signature
id: Tanda tangan anggota
