OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
it: Amministra i moduli della suite Organic Groups

en: Subscribe
it: Registrati

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: view
it: mostra

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Summary
it: Sommario

en: Email
it: E-mail

en: Not found
it: Non trovato

en: Configuration
it: Configurazione

en: access denied
it: accesso negato

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Server settings
it: Impostazioni server

en: 1 new | @count new
it[0]: 1 nuovo
it[1]: @count nuovi

en: Undo
it: Annulla ultima operazione

en: Group settings
it: Impostazioni dei gruppi

en: Leave this group
it: Lascia questo gruppo

en: Emails
it: E-mail

en: Digest
it: Riassunto

en: User signature
it: Firma utente
