OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Administer the suite of Organic groups modules.
ja: Organic groupsモジュール関連の管理を行います。

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: view
ja: ビュー

en: - None -
ja: - なし -

en: Summary
ja: 概要

en: Default content type
ja: コンテンツタイプの初期設定

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Configuration
ja: 環境設定

en: access denied
ja: アクセス拒否

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: 1 new | @count new
ja[0]: 新規 1
ja[1]: 新規 @count

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Message validation string
ja: メッセージ検証文字列

en: Group settings
ja: グループの設定

en: Leave this group
ja: このグループを脱退

en: Group subscriptions
ja: グループの配信

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Digest
ja: ダイジェスト

en: User signature
ja: 署名
