OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: view
ka: ნახვა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი
