OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: view
kk: карау

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: Undo
kk: Қайтару
