OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: view
ku: پیشاندان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Summary
ku: کورتە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: access denied
ku: بینین قەدەغەکراوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Digest
ku: شیکردنەوە
