OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Content types
lv: Satura veidi

en: view
lv: skatīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: Undo
lv: Atcelt

en: Leave this group
lv: Pamest grupu

en: Emails
lv: E-pasti

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
