OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့
