OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
nl: Beheer de verzameling van Organic Groups modules

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: view
nl: weergeven

en: - None -
nl: - Geen -

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: access denied
nl: geen toegang

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Group settings
nl: Groep-instellingen

en: Leave this group
nl: Deze groep verlaten

en: Emails
nl: E-mails

en: Domain name
nl: Domeinnaam

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Digest
nl: Kort verslag

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Content defaults
nl: Beginwaarden van de inhoud
