OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: view
nn: vis

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Summary
nn: Samandrag

en: Configuration
nn: Oppsett

en: access denied
nn: tilgang nekta

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: 1 new | @count new
nn[0]: 1 ny
nn[1]: @count nye

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Leave this group
nn: Forlat gruppa
