OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Administer the suite of Organic groups modules.
pt: Administrar a suite de módulos de grupos orgânicos.

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: view
pt: ver

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Summary
pt: Resumo

en: Default content type
pt: Tipo de conteúdo padrão

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Configuration
pt: Configuração

en: access denied
pt: acesso negado

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Server settings
pt: Definições de servidor

en: 1 new | @count new
pt[0]: 1 nova
pt[1]: @count novas

en: Undo
pt: Desfazer

en: Group settings
pt: Configurações de grupo

en: Group subscriptions
pt: Subscrições do grupo

en: Emails
pt: E-mails

en: Debugging
pt: Depuração

en: Digest
pt: Compilar
