OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: view
rm: idea

en: Summary
rm: resumaziun

en: Email
rm: postel

en: Not found
rm: na

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Anonymous
rm: osp

en: Undo
rm: regressiv

en: Digest
rm: resumaziun
