OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: view
ug: كۆرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: User signature
ug: ئەزا ئىمزاسى
