OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Email
ur: ای میل

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Server settings
ur: سرور کی ترتیبات

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید
