OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: view
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Anonymous
am: ስም አልባ
