OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: view
be: глядзець

en: - None -
be: - Нічога -

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Configuration
be: Налады

en: access denied
be: дасяг забаронены

en: Anonymous
be: Ананім

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: 1 new | @count new
be[0]: 1 новы
be[2]: @count новых

en: Undo
be: Адмена

en: Digest
be: Дайджэст
