OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
ca: Administra el conjunt de mòduls d'Organic groups.

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: view
ca: mostra

en: - None -
ca: - Cap -

en: Summary
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Not found
ca: No trobat

en: Configuration
ca: Configuració

en: access denied
ca: accés denegat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: Undo
ca: Desfés

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Leave this group
ca: Abandona aquest grup

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Debugging
ca: Depuració

en: 1 message | @count messages
ca[0]: 1 missatge
ca[1]: @count missatges
