OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Administer the suite of Organic groups modules.
de: Verwalten der Suite von OG-Modulen.

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: view
de: Ansicht

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Default content type
de: Standard-Inhaltstyp

en: Email
de: E-Mail

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Configuration
de: Konfiguration

en: access denied
de: Zugriff verweigert

en: Anonymous
de: Gast

en: Server settings
de: Servereinstellungen

en: 1 new | @count new
de[0]: 1 neu
de[1]: @count neu

en: Undo
de: Rückgängig

en: Message validation string
de: Zeichenkette zur Validierung von Nachrichten

en: Group settings
de: Gruppeneinstellungen

en: Leave this group
de: Diese Gruppe verlassen

en: Group subscriptions
de: Gruppenmitgliedschaften

en: Emails
de: E-Mails

en: Domain name
de: Domainname

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Email Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Digest
de: Zusammenfassung

en: PHPMailer error: !error
de: PHPMailer-Fehler: !error

en: User signature
de: Benutzersignatur

en: (no subject)
de: (Kein Betreff)

en: KiB
de: KIB

en: Hide email addresses.
de: E-Mail-Adressen ausblenden.
