OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: view
eo: rigardi

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: access denied
eo: aliro malpermesata

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: Undo
eo: Malfaru
