OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Administer the suite of Organic groups modules.
he: נהל את סוויטת מודולי הקבוצות האורגניות.

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: view
he: צפיה

en: - None -
he: - ללא -

en: Summary
he: תקציר

en: Default content type
he: ברירת מחדל לסוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Configuration
he: הגדרות

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Undo
he: ביטול

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Leave this group
he: עזוב קבוצה זו

en: Group subscriptions
he: מנויי קבוצה

en: Emails
he: אימיילים

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Digest
he: תקציר

en: User signature
he: חתימת משתמש
