OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Administer the suite of Organic groups modules.
hu: Az Organic groups csomag moduljainak adminisztrációja.

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: view
hu: megtekintés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Summary
hu: Összegzés

en: Default content type
hu: Alapértelmezett tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Not found
hu: Nem található

en: Configuration
hu: Beállítás

en: access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Message validation string
hu: Üzenetérvényesítő karaktersorozat

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Leave this group
hu: A csoport elhagyása

en: Group Email
hu: Csoport email

en: Group subscriptions
hu: Csoport feliratkozások

en: Emails
hu: E-mailek

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Email Settings
hu: Email beállítások

en: Digest
hu: Kivonat

en: 1 message | @count messages
hu[0]: 1 üzenet
hu[1]: @count üzenet

en: User signature
hu: Aláírás
