OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: access denied
hy: մուտքը արգելված է

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Undo
hy: Չեղարկել
