OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: view
is: skoða

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Summary
is: Samantekt

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Not found
is: Fannst ekki

en: access denied
is: Aðgangur bannaður

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: 1 new | @count new
is[0]: 1 nýr
is[1]: @count nýir

en: Undo
is: afturkalla

en: Emails
is: Netföng
