OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: view
jv: tampilan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: access denied
jv: aksés ditolak

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: Undo
jv: Baléknā
