OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: view
oc: veire

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Summary
oc: Resumit

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: access denied
oc: accès refusat

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: Undo
oc: Anullar

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: User signature
oc: Signatura de l'utilizaire
