OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Administer the suite of Organic groups modules.
pl: Zarządzaj modułami Organic groups.

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: view
pl: przeglądaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: access denied
pl: odmowa dostępu

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: Undo
pl: Cofnij

en: Message validation string
pl: Ciąg sprawdzania wiadomości

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Leave this group
pl: Opuść grupę

en: Group Email
pl: Email grupy

en: Emails
pl: E-maile

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Digest
pl: Streszczenie

en: User signature
pl: Sygnatura użytkownika
