OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Administer the suite of Organic groups modules.
ru: Управлять набором модулей для групп.

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Content types
ru: Типы материалов

en: view
ru: представление

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Summary
ru: Сводка

en: Default content type
ru: Тип материала по умолчанию

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Not found
ru: Не найдено

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: access denied
ru: доступ запрещён

en: Anonymous
ru: Гость

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: 1 new | @count new
ru[0]: 1 новый
ru[1]: @count новых
ru[2]: @count[2] новых

en: Undo
ru: Отмена

en: Group settings
ru: Настройки группы

en: Leave this group
ru: Уйти из этой группы

en: Group subscriptions
ru: Подписки группы

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Domain name
ru: Доменное имя

en: Debugging
ru: Отладка

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Digest
ru: Формат

en: User signature
ru: Подпись пользователя
