OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Administer the suite of Organic groups modules.
sk: Spravovať súbor modulov Organických skupín.

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: view
sk: zobraziť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: access denied
sk: prístup odmietnutý

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Leave this group
sk: Opustiť skupinu

en: Emails
sk: E-maily
