OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: access denied
sr: pristup odbijen

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Server settings
sr: Подешавања сервера
