OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Administer the suite of Organic groups modules.
uk: Адміністрування набору модулів Органічних груп.

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: view
uk: переглянути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Summary
uk: Резюме

en: Default content type
uk: Тип матеріалу базово

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Undo
uk: Скасувати

en: Group settings
uk: Параметри групи

en: Leave this group
uk: Залишити цю групу

en: Group subscriptions
uk: Підписки групи

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Digest
uk: Дайджест

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: (no subject)
uk: (тема відсутня)

en: Content defaults
uk: Базові налаштування матеріалів

en: KiB
uk: КіБ

en: Email headers
uk: заголовки ел.листа
