Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: Add menu
cy: Ychwanegu dewislen

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen

en: Delete menu
cy: Dileu dewislen

en: Edit menu item
cy: Golygu eitem dewislen

en: Delete menu item
cy: Dileu eitem dewislen

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: List menus
cy: Rhestru dewislenni

en: Customize menu
cy: Addasu dewislen

en: List items
cy: Rhestru eitemau

en: Menus
cy: Dewislenni
