Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ

en: List menus
pa: ਮੇਨੂ ਲਿਸਟ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
