Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Filter
mg: Sivana
