Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Results
se: Ohcanbohtosat
