Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
