Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-2.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Edit menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ସମ୍ପାଦନ

en: Delete menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ଅପସାରଣ
