Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Filter
af: Filtreer

en: Results
af: Resultate
