Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Filter
ast: Filtru

en: Select list
ast: Esbilla

en: Results
ast: Resultaos
