Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Add menu
cy: Ychwanegu dewislen

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen

en: Delete menu
cy: Dileu dewislen

en: Edit menu item
cy: Golygu eitem dewislen

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: List menus
cy: Rhestru dewislenni

en: Customize menu
cy: Addasu dewislen

en: List items
cy: Rhestru eitemau

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen
