Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Menus
el: Μενού

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: add link
el: προσθήκη στοιχείου
