Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Results
eo: Rezultoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: edit menu
eo: redaktu menuon

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: list links
eo: listigu ligilojn

en: add link
eo: aldonu ligilon
