Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Add item
et: Lisa element

en: content types
et: sisutüübid

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Filter
et: Filtreeri

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Edit menu item
et: Muuda menüüelementi

en: Delete menu item
et: Kustuta menüüelement

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Results
et: Tulemused

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: List menus
et: Menüüde loend

en: Customize menu
et: Kohandatud menüü

en: List items
et: Elementide nimistu

en: Menus
et: Menüüd

en: debug
et: silumine

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: Add link
et: Lisa link

en: list links
et: linkide nimekiri

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: add link
et: lisa link

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
