Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Description
fa: شرح

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: content types
fa: انواع محتوا

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Filter
fa: فیلتر

en: Add menu
fa: افزودن منو

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Edit menu item
fa: ویرایش آیتم منو

en: Delete menu item
fa: حذف آیتم منو

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Results
fa: نتایج

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: List menus
fa: لیست منوها

en: Customize menu
fa: سفارشی کردن منو

en: List items
fa: فهرست آیتم‌ها

en: Menus
fa: منوها

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: edit menu
fa: ویرایش منو

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: list links
fa: لیست پیوندها

en: add link
fa: افزودن پیوند

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک پیوند منو

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fa: پیوندهای منو با وزن کمتر قبل از پیوندهای با وزن بیشتر نمایش داده می‌شوند.

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
