Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Filter
gl: Filtro

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Results
gl: Resultados

en: Menus
gl: Menús

en: edit menu
gl: editar menú

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: list links
gl: mostrar enlaces

en: add link
gl: engadir enlace
