Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: content types
hu: tartalomtípusok

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Filter
hu: Szűrő

en: Add menu
hu: Menü hozzáadása

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Delete menu
hu: Menü törlése

en: Edit menu item
hu: Menüpont szerkesztése

en: Delete menu item
hu: Menüpont törlése

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Results
hu: Eredmények

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: List menus
hu: Menük listázása

en: Customize menu
hu: Menü testreszabása

en: List items
hu: Elemek listája

en: Menus
hu: Menük

en: debug
hu: hibakeresés

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hu: A HTML entitás problémák miatt a szövegben a „raw-text” helyettesítők részesülnek előnyben!

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: list links
hu: hivatkozások listázása

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: add link
hu: hivatkozás hozzáadása

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.
