Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: list links
kk: сілтемелер
