Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filter
km: តម្រង

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: add link
km: បន្ថែម​តំណ
