Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Menus
mn: Цэснүүд
