Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Parent item
oc: Element parent

en: Filter
oc: Filtrar

en: Add menu
oc: Apondre un menú

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Delete menu
oc: Suprimir lo menú

en: Edit menu item
oc: Modificar l'element de menú

en: Delete menu item
oc: Suprimir l'element de menú

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Results
oc: Resultats

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: List menus
oc: Fa la lista dels menús

en: Customize menu
oc: Personalizar lo menú

en: List items
oc: Fa la lista de las entradas de menú.

en: Menus
oc: Menús

en: debug
oc: desbugatge

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: edit menu
oc: mofificar lo menú

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: list links
oc: far la lista dels ligams

en: add link
oc: apondre un ligam

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
oc: Los ligams de menú amb un pes inferior s'afichan abans que los ligams amb un pes superior.

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
