Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Edit menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ସମ୍ପାଦନ

en: Delete menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ଅପସାରଣ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
